REKLAMA

RZESZÓW. 22-latek został porwany? Sprawę bada prokuratura

Policjanci nadal poszukują zaginionego obywatela Ukrainy Ihora Skrypnyk. Mężczyzna ostatni raz był widziany 26 grudnia ubiegłego roku na stacji paliw w Krasnem. Policjanci ustalili, że zaginiony poruszał się czarnym audi A4 kombi, a samochód widziany był na trasie Rzeszów – Nisko.

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie nie wyklucza, że 22-latek mógł zostać porwany.

Bez nazwy-2

Foto: KMP Rzeszów / zaginiony Ihor Skrypnyk i Audi A4, którym się poruszał

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy nadal prowadzą poszukiwania zaginionego Ihora Skrypnyk, mieszkającego w Rzeszowie, 22-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna ostatni raz widziany był na stacji paliw w Krasnem, 26 grudnia ubiegłego roku około godziny 18:00.

Jak ustalili policjanci, zaginiony poruszał się czarnym audi A4 B5 kombi z charakterystycznymi czarnymi felgami aluminiowymi. Samochód zarejestrowany był na Śląsku. Policjanci ustalili, że w dniu zaginięcia, pomiędzy godziną 20:00 a 23:00, 22-latek przejeżdżał trasę Rzeszów – Nisko, a następnie Nisko – Rudnik Nad Sanem – Nowa Sarzyna – Leżajsk – Jarosław. Około godziny 20.30 samochód widziany był w miejscowości Nowosielec koło Niska, w rejonie przejazdu kolejowego. W tym dniu zaginiony mógł przebywać również w miejscowości Grodzisko Górne.

W sprawie zaginięcia Ihora Skrypnyk Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w kierunku artykułu 189 § 2 kodeksu karnego, czyli pozbawienia go wolności.

Wszystkie osoby, które widziały opisany samochód albo mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca przebywania zaginionego, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 32 24 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 33 10 lub 112.

303-202175

Foto: KMP Rzeszów / Audi A4, którym poruszał się zaginiony Ihor Skrypnyk

Źródło: KMP Rzeszów

14-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)