REKLAMA

PODKARPACIE. Uciekł do lasu przed koronawirusem! Niedawno wrócił z Niemiec

WOLA BARANOWSKA, TARNOBRZEG / PODKARPACIE. 40-letni mężczyzna ukrył się w lesie, ponieważ chciał uniknąć koronawirusa. Niedawno wrócił z Niemiec. Szukały go służby ratunkowe. 

89789534_596400090944598_7361853010844057600_n

Foto: Facebook / OSP Wola Baranowska

25 policjantów, wspieranych przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Dębie przez kilka godzin prowadziło intensywne poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który po powrocie z zagranicy, z miejsca zagrożonego koronawirusem wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

O zaginięciu 40-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego, policjantów powiadomiła jego rodzina. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna wrócił z Niemiec, czuł się dobrze, ale jego zachowanie było irracjonalne, w pewnym momencie wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Mimo upływu czasu, nie wracał do miejsca zamieszkania, nie nawiązał także kontaktu z bliskimi. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę około godziny 20:00.

Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Komunikat o zaginięciu osoby dyżurny jednostki policji przekazał patrolom. Do działań zaangażowano 25 policjantów oraz 37 strażaków z 6 zastępów straży pożarnej. W trosce o życie i zdrowie mężczyzny intensywne poszukiwania prowadzono w kompleksie leśnym oraz na terenie pól.

Wysiłki policjantów przyniosły efekt. 40-latek został odnaleziony w lesie około północy. Był mocno wyziębiony i zmęczony. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Po ich przybyciu, ratownicy medyczni w specjalnych kombinezonach udzielili mężczyźnie pomocy medycznej. Badanie pirometrem nie wykazało u niego podwyższonej temperatury. Mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

 

Źródło: KMP Tarnobrzeg, Facebook /  OSP Wola Baranowska

16-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)