REKLAMA

PODKARPACIE. Słoneczny poranek z widokiem na Tatry. Zobacz zdjęcia! (FOTO)

REGION. W niedzielny poranek (15 marca br.) Witold Ochał uchwycił piękny widok na Tatry z Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Zobaczcie zdjęcia.

2020-03-15-01

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W niedzielę nad ranem Witold Ochał zrobił zdjęcia Tatry z Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Fotograf trafił na wyjątkowo dobre warunki do obserwowania największego masywu górskiego w Polsce.  Odległość od Tatr wynosiła około 140 kilometrów.

 Było przed siódmą. Wróciłem w porannego pleneru. Porozbierałem się z pięciu warstw ubrań, bo było zimno jak nie wiem. Zasiadłem do przeglądania zdjęć, a tu wiadomość od kolegi, że może być widać. Szybki rzut oka na kamerkę w Brzance i w pięć minut siedziałem z powrotem w samochodzie, a dziesięć później byłem na punkcie widokowym. Do końca nie wierzyłem w tą super widoczność, bo nade mną wisiały chmury. Na miejscu dosłownie oniemiałem. Sami zobaczcie dlaczego – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


15-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)