REKLAMA

PODKARPACIE. Dwa tragiczne wypadki. 3 osoby nie żyją! (FOTO)

WIDEŁKA, BRZÓZA KRÓLEWSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło w poniedziałek 14 grudnia br. wieczorem. W Widełce w powiecie kolbuszowskim zginął pieszy potrącony przez kierującą renaultem, a w Brzózie Królewskiej w powiecie leżajskim, w wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym zginęli dwaj młodzi mężczyźni.

303-217399
Foto: wypadek w Brzózie Królewskiej / KWP w Rzeszowie

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:30 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa, jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła przechodzącego przez jezdnię poza przejściem dla pieszych 42-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierująca osobówką była trzeźwa.

303-217400

Foto: wypadek w widełce / KWP w Rzeszowie

Około godziny 18:00 dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Brzóza Królewska na drodze wojewódzkiej nr 875.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Volvo. W wyniku zderzenia, kierujący audi i podróżujący z nim 24-letni pasażer zginęli na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym 60-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

Źródło: KWP w Rzeszowie

15-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)