REKLAMA

Pijany kierowca bmw uderzył w karetkę

Przeworscy policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. 27-latek, kierując bmw, uderzył w karetkę pogotowia i odjechał. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

Wczoraj przed godz. 12, dyżurny z Przeworska otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Żurawiczkach. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący bmw zderzył się z karetką pogotowia i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Urzejowic. Na miejscu interweniowali policjanci z komisariatu w Kańczudze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, podczas wymijania uderzył w lewy bok karetki pogotowia i po czym odjechał. Dzięki pomocy świadków, policjanci ustalili, kto kierował  samochodem i pojechali pod ustalony adres. Przed domem stał samochód, który posiadał uszkodzenia mogące świadczyć, że brał on udział w zdarzeniu. Funkcjonariusze zastali także kierowcę bmw. To 27-letni mieszkaniec gminy Zarzecze.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był kompletnie pijany. 27-latek miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie, został zatrzymany.

Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

303-196727

303-196728_1

KPP Przeworsk

24-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)