REKLAMA

Piękne zdjęcia komórki burzowej na Podkarpaciu! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Piękne zdjęcia chmury szelfowej przechodzącej w niedzielę (7 czerwca br.) przez Rzeszów uchwycił Witold Ochał. Malownicza komórka burzowa zmieniała swój kształt z minuty na minutę. Zobaczcie zdjęcia wykonane w miejscowości Dąbrowa (powiat rzeszowski, gmina Świlcza).

2020-06-07-04

Foto: Witold Ochał / witoldochal.blog

– Dzisiaj mieliśmy najbardziej burzowy dzień w tym roku. Ja oczywiście wyjechałem na spotkanie burzy, która zmierzała w moje okolice. Zaczęło się w Bieszczadach i burza niespiesznie zmierzała w stronę Rzeszowa. Było niedługo po 15-stej, kiedy wsiadłem w auto i pojechałem przed czoło burzy do miejscowości Dąbrowa w powiecie rzeszowskim. Bardzo szybko w moją stronę zbliżała się potężna chmura szelfowa, która rosła z minuty na minutę. Miałem to szczęście, że nie padało i praktycznie do ostatniej chwili mogłem robić jej zdjęcia – opisuje Witold Ochał, autor fotografii.

Wtedy zacząłem odwrót, a już po kilkunastu minutach dopadł mnie intensywny deszcz, wiatr i grad wielkości 5-7 mm. Na szczęście obyło się bez strat i cały dotarłem do domu – dodał Witold Ochał.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


07-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)