REKLAMA

O mało nie potrącił dwóch kobiet i dziecka!

PODKARPACIE. 45-latek, kierujący toyotą miał ponad 2 promile i o mało nie wjechał w dwie kobiety i dziecko. Mężczyzna, cofając na parkingu, najechał na wózek transportowy, z którego korzystały kobiety, po czym próbował odjechać. Został ujęty przez jedną z nich i pracownika firmy, a następnie przekazany funkcjonariuszom. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.

Wczoraj (28 bm.) o godz. 14, policjanci interweniowali na parkingu jednego ze sklepów w Jarosławiu. Ze zgłoszenia wynikło, że kierujący pojazdem omal nie doprowadził do potrącenia dwóch kobiet i dziecka. Na miejscu policjanci zastali kierującego toyotą, pasażerkę tego pojazdu, pracownika firmy oraz zgłaszające.

Mundurowi ustalili, że kierujący toyotą, 45-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, cofając na parkingu, jechał prosto na dwie kobiety z dzieckiem. One w ostatniej chwili odskoczyły, pociągając za sobą dziecko. Kierujący najechał na wózek transportowy, z którego korzystały, po czym próbował odjechać z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został ujęty przez jedną z kobiet i pracownika firmy, następnie przekazany policjantom.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie na stan trzeźwości wykazało u 45-latka, ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali mieszkańcowi powiatu jarosławskiego prawo jazdy. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.


Zdjęcie poglądowe

KPP Jarosław

29-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)