REKLAMA

Denis z Podkarpacia nagrał piosenkę z podziękowaniem dla strażaków (WIDEO)

KAŃCZUGA / PODKARPACIE. Podkarpacki artysta disco polo Denis nagrał piosenkę o tytule „Pan Strażak”. Jest ona wyrazem wdzięczności za trud i poświęcenie, jakie strażacy wkładają w swoją pracę.

 Przechwytywanie_187

Foto: YouTube / kanał: Impulsywni

Często strażaków doceniamy dopiero jak coś się stanie. Ulewy, pożary, wypadki i nie tylko.. Każdego dnia tysiące dzielnych strażaków walczy z tymi problemami. Tą piosenką chciałbym podziękować – nie tylko w swoim imieniu – za ofiarną pracę Strażakom Zawodowym jak i Ochotniczym Jednostkom! Dużo zdrowia! – napisał w opisie swojego klipu w serwisie YouTube Denis.

Dodatkowo artysta z Podkarpacia wykorzystuje swój klip do pomocy Małgorzacie i Artutowi Bielec, którzy stracili swój dobytek w powodzi w Kańczudze.

– W jednej chwili woda zabrała im wszystko na co pracowali. Dom w obecnej chwili nie nadaje się do zamieszkania potrzebny jest generalny remont na który nie posiadają funduszy. Zniszczone zostały podłogi, ściany, meble, sprzęt rtv i agd. Bardzo często to oni pomagali innym dziś trzeba pomoc im – czytamy na stronie internetowej charytatywnej zbiórki dla Małgorzaty i Artura.

 

Źródło: YouTube / kanał: Impulsywni, zrzutka.pl

13-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)