REKLAMA

BIG BROTHER: Roznegliżowana krośnianka pozuje do aktu (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Producenci reaktywowanej edycji Big Brothera uchylają rąbka tajemnicy co do dzisiejszego, wieczornego odcinka popularnego reality show. W roli głównej wystąpi pochodząca z Krosna Sandra Mendelowska, która weszła do domu dopiero niedawno. Będzie pozować do aktu autorstwa Wiktora. Publikujemy fragment odcinka.

W dzisiejszym odcinku nasza uczestniczka Sandra z Krosna spełnia się w roli modelki. Wiktor dostał zadanie by namalować wszystkich mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Tym razem wybrał Sandrę, która chętnie roznegliżowana pozuje Wiktorowi – czytamy w przesłanym do nas opisie odcinka.

Więcej dziś o godzinie 20:00 w TVN7.

Sandra Mendelowska to pochodząca z Krosna 20-latka, która z pewnością wprowadzi wiele nowości do Domu Wielkiego Brata. Jest pasjonatką sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi na 100 metrów oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Dumna posiadaczka ponad 180 centymetrów wzrostu, które często przeszkadzały w znalezieniu chłopaka. Singielka, czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem ludzi na swój temat.

źródło: Endemol Shine Polska / materiały nadesłane

28-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)