REKLAMA

Awantura domowa. Mężczyzna poszukiwany trzema listami gończymi

PRUCHNIK / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 31-latka poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna przez 7 lat ukrywał się przed organami ścigania. Wpadał podczas zgłoszonej interwencji domowej. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.

Wczoraj, przed godz. 10, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety o awanturze z nietrzeźwym partnerem. Do konfliktu doszło w jednym z mieszkań na terenie Pruchnika. Na miejsce zostali skierowani policjanci z komisariatu w Pruchniku, gdzie podjęli interwencję wobec mężczyzny.   

W trakcie wykonywania czynności, mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec policjantów, nie reagował na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 31-letni mieszkaniec Jarosławia jest poszukiwany na podstawie trzech listów gończych wydanych przez sąd rejonowy.

Policjanci z jarosławskiej komendy, prowadzili poszukiwania za 31-latkiem od 2014 r. Z informacji kryminalnych wynikało, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Do kraju powrócił w ostatnim czasie.

31-latek został zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu spędzi ponad 2 lata.

303-220933

KPP Jarosław

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)