REKLAMA

33-letnia kobieta prowadziła uprawę konopi indyjskich

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali na gorącym uczynku 33-letnią kobietę, która prowadziła nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich oraz posiadała susz marihuany. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, grozi jej teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej jednostki, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w trakcie prowadzonych czynności służbowych ustalili, że w miejscowości Krzeczowice, nad rzeką Mleczką, znajduje się nielegalna uprawa roślin konopi indyjskich.

Podczas obserwacji działki, policjanci zatrzmali na gorącym uczynku 33-letnią mieszkankę gminy Przeworsk. Kobieta miała przy sobie reklamówkę ze ściętą rośliąę konopi, która pochodziła z obserwowanej uprawy. Funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze 10 krzewów o wysokości blisko 2 metrów. Następnie przeszukali miejsce zamieszkania kobiety oraz pomieszczenia gospodarcze, gdzie zabezpieczyli susz o łącznej wadze około 170 gramów.

33-latka została doprowadzona do komendy i osadzona w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznała.

Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Przeworsk

25-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)